PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33191}

Gerry

6,1 4 722
oceny
6,1 10 1 4722
6,9 9
ocen krytyków
Gerry
powrót do forum filmu Gerry

Ten film jest dowodem na to, że można nakręcić cokolwiek a następnie dorobić do tego dobrą ideę i sukces murowany (niewielki może, ale zawsze). Znaleźli się ludzie, którzy okrzyknęli to "coś" dziełem kultowym! Film jest przykładem najgorzej wydanych pieniędzy w historii kina. Po obejrzeniu tego dzieła nasuwa się tylko jedno pytanie - bynajmniej nie egzystencjalne: PO CO??? Koszmar. Mam propozycję dla twórców tego dzieła. Nakręćcie puste pomieszczenie (najlepiej zatęchłą piwnicę) - i tak znajdą się tacy, którzy zrozumieją głębię przekazu i intencje autorów. A jaka oszczędność - gaży aktorom nie trzeba będzie wypłacać. Tylko dobrze byłoby przewidzieć jakieś nagrody dla tych co wytrawją do końca seansu...

użytkownik usunięty
jomaher

super koment! Dokłądnie opisałes moje odczucia! Gostek chciał odpocząc od ferii wystrzałów Hollywoodu, ale niech nam nie wciska ideologii, że on z takich źródeł korzystał, a tym był zainteresowany, i to go fascynowało, i tamto nie mogło przejść bez echa i on stworzył cudowna kompilację o głebi rowu mariańskiego.

Jak dla mnie dobrze że odszedł od zgiełku filmów akcji, ale żeby chociaż w treści coś mądrzejszego było. jego zamiarem nie było trzymanie widza przy ekranie, ale czy nie aby więcej czasu spędziłam poza filmem? to już lekka przesada jest. a może ja po prostu lubię "gadające" kino, od którego tak chciał uciec van Sant?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones